Metamorfozy

Metamorfozy

Przemiana Darii

Daria zgłosiła się do mnie w celu poprawy postawy ciała, a także  zmniejszenia bólu pleców, który wiązał się z pracą siedzącą.

Zaczęłyśmy od dokładnej diagnostyki ruchowej, aby ustalić przyczynę bólu pleców. W trakcie treningów pracowałyśmy nad zwiększeniem ruchomości obręczy barkowej, otwarciem klatki piersiowej, wzmocnieniem pleców oraz stabilizacji centralnej. Wyrównałyśmy także napięcia w ciele, dzięki czemu barki znalazły się na tej samej linii.

Po kilku miesiącach regularnych treningów ciało stało się silniejsze, postawa uległa zmianie, a Daria przestała się garbić. Efektem ubocznym współpracy była redukcja tkanki tłuszczowej.

Przemiana Klaudii

W momencie rozpoczęcia współpracy waga Klaudii wynosiła 95kg. Towarzyszyło jej uczucie ciężkości, a także brak nadziei, że po wielu nieudanych próbach odchudzania uda jej się zmienić sylwetkę.

Celem było rozpoczęcie treningów, które zaangażują do pracy całe ciało oraz wzmocnią je. Dodatkowo pracowałyśmy nad zmianą nawyków żywieniowych, na takie które klientka będzie mogła długoterminowo utrzymać, bez efektu jojo.

W ciągu 6 miesięcy masa ciała zmniejszyła się o 15kg, a ciało za sprawą odpowiednio dobranych ćwiczeń do możliwości Klaudii stało się silniejsze oraz bardziej sprawne.

Przemiana Darii

Kiedy Daria zgłosiła się do mnie na współpracę ważyła 85kg mając za sobą trudną historię życiową. Dodatkowo odczuwała bóle kręgosłupa, które uniemożliwiały jej spokojny sen.

Celem naszej pracy była zmiana nawyków żywieniowych oraz rozpoczęcie treningów, które pozwolą na zmniejszenie bólu kręgosłupa.

Zaczęłyśmy od ustalenia zaleceń żywieniowych, a także wprowadzenia ćwiczeń, które zwiększyły ruchomość kręgosłupa oraz wzmocniły ciało. Nasze działania zaowocowały zmniejszeniem masy ciała o 10kg, lepszym samopoczuciem, a także likwidacją bólu pleców.

Przemiana Magdy

Zazwyczaj wiele uwagi poświęca się redukcji masy ciała, jednak mało kto rozumie problemy z jakimi mierzą się kobiety, które chciałyby przytyć.

Kiedy Magda zgłosiła się do mnie na współpracę ważyła 38kg przy 152cm wzrostu. Nie czuła się komfortowo w swoim ciele, brakowało jej siły i energii. Celem było zwiększenie masy ciała, a także ogólne wzmocnienie.

Zaczęłyśmy od wprowadzenia nadwyżki kalorycznej oraz wprowadzenia treningów siłowych z obciążeniem. Klientka w ciągu kilku miesięcy zwiększyła wagę o 5,5kg, poczuła się silniejsza oraz pewniejsza siebie.

Przemiana Tosi

Tosia zgłosiła się do mnie, ponieważ potrzebowała kogoś kto da jej konkretne narzędzia do pracy nad swoją sylwetką oraz nauczy lepiej wykorzystywać ciało do ruchu.

Klientka przed rozpoczęciem współpracy korzystała głównie z maszyn typu bieżnia i orbitrek, po których nie widziała zadowalających efektów. Dlatego też wprowadziłyśmy treningi z obciążeniem, które angażowały do pracy całe ciało.

Pozwoliło to na rekompozycję sylwetki, czyli zmianę składu ciała poprzez równoczesne zmniejszenie poziomu tkanki tłuszczowej oraz zwiększenie masy mięśniowej.

opinie na temat
współpracy ze mną

Opinie

Daria Olejnik
Daria Olejnik
Czytaj więcej
Współpraca z Ewą, jest czymś czego bardzo potrzebowałam od dłuższego czasu. Okazało się, że nie potrzebowałam jedynie trenera który poprowadzi mnie przez świat ćwiczeń, treningu i zdrowego jedzenia, który w gruncie rzeczy, ze strony teoretycznej znam, potrzebowałam osoby która zrozumie moje pokręcone myślenie, trudną historię kryjącą się za moją wagą i podejdzie do mnie na prawdę indywidualnie. Ewa wie, ze dla mnie trening na siłowni był o tyle problemem, ze nie ważne ile osób było na sali, ogarniał mnie strach przez pokazaniem się, tak samo strach ogarniał mnie przed jedzeniem „zakazanych produktów”. Teraz kiedy pracujemy nade mną, jest dużo lepiej, częściej chodzę z podniesioną głową do góry. Ból pleców, który wcześniej doskwierał mi praktycznie każdej nocy zniknął, dzięki czemu także poprawiła mi się jakość snu 🙈 Ewka na prawdę jest trenerem z pasji, z ogromną wiedzą, polecam wszystkim, jak nikogo innego!
Magdalena Leśniak
Magdalena Leśniak
Czytaj więcej
Polecam z całego serca! Również dla Pań, które tak jak ja borykają się z problemem bardzo niskiej masy ciała i same mają bardzo duży problem z tym, żeby przybrać na wadze. A to chyba najlepiej potwierdza profesjonalizm Ewy i indywidualne podejście do klienta 🙂 co ważne Ewa dobiera ćwiczenia i dietę tak aby wspólnie pracowało to na zgrabną, kobiecą sylwetkę i szło tam gdzie trzeba, a nie gdzie nie potrzeba 😉 podjęcie współpracy z Ewą było najlepszym co mogłam zrobić dla siebie i swojego ciała
Małgorzata
Małgorzata
Czytaj więcej
Ja od małego nie lubiłam ćwiczyć. Zawsze byłam szczupła, wiec nie widziałam takiej potrzeby. Poszłam na siłownie tylko dlatego, że miałam bardzo stresującą pracę i miałam problemy ze snem. Stwierdziłam, że sport to jedyne co może mnie ocalić od poważnych problemów ze zdrowiem. Pamiętam jak się snułam na siłowni nie wiedząc jak podejść do tych maszyn i od czego zacząć. I wtedy spotkałam Ewę. Ewa wzięła mnie pod swoje skrzydła i od tego czasu jestem uzależniona od sportu. Ćwicze z Ewą juz 10 miesięcy, czuje się o niebo lepiej niż kiedyś i widzę że wyglądam zdrowiej i moje ciało jest bardziej sprężyste. Wiem, że nie byłam łatwym zawodnikiem na początku, bo wszytsko był takie trudne i męczące. Ale Ewa była cierpliwa. Teraz uwielbiam ćwiczyć, zaraziłam tym swoje córki i czasem ćwiczymy we trzy albo we cztery z Ewą.🙂. Polecam Ewę, jest bardzo ciępłą i miłą osobą a jednocześnie potrafi przycisnąć.
Aleksandra Huta
Aleksandra Huta
Czytaj więcej
Ewę spotkałam na siłowni i to właśnie ona sprawiła że moje życie zaczęło nakierowywać się na właściwą drogę. Miałam już wtedy za sobą większość istniejących diet oraz dietetyków, którzy (jak się później okazało) chcąc naprawić szkody po zaburzeniach odżywiania, pomogli mi zniszczyć mój organizm jeszcze bardziej. Dopiero Ewa naprawdę się mną zainteresowała i przyjmując każde moje odstępstwo, pomogła mi wszystko ustabilizować. Dziś dzięki jej wiedzy i wsparciu jestem w stanie kontrolować swoje lęki i odżywiać się smacznie, zdrowo, a przede wszystkim z poczuciem, że nie jest to mój obowiązek lecz cześć życia. Cześć życia, która sprawia przyjemność, a nie powoduje strach. Wybierając trenera należy pamiętać, że oprócz wiedzy powinien on mieć tez dobry kontakt z podopiecznym. W tym przypadku Ewa również zdaje egzamin na 5. Często pyta i troszczy się o osoby z którymi trenuje. Widać, że nie jest to tylko wyuczona grzeczność, a bardziej prawdziwa troska. Jest to osoba, której po treningu lub zdanym raporcie można wysłać śmiesznego mema, popisać co nowego lub zwyczajnie porozmawiać. Sama uwielbiam wymieniać się z nią przepisami lub filmikami z ćwiczeniami. Ewa to osoba, która zna się na rzeczy i weźmie pod uwagę wszystkie aspekty by dopasować żywienie lub ćwiczenia do twoich oczekiwań i potrzeb (będziesz jeść to co lubisz, a nie to co dostaniesz w szablonowym przepisie, a twoje ćwiczenia będą dopasowane do ciebie). Naprawdę polecam Ewę jako trenera! Piszę to z pełną świadomością ponieważ przez jej podejście jestem dziś w miejscu, w którym jestem. Naprawdę nie ma się nad czym zastanawiać bo Ewa Ci pomoże !
Nicole Banaś
Nicole Banaś
Czytaj więcej
Idąc na siłownie po długiej przerwie bardzo się bałam. Nie przepadałam za siłowania, bo kojarzyła mi się ona tylko z wielkimi mięśniami i tym że trzeba trzymać formę i dietę. Same ograniczenia.Byłam szczupła, więc głównie zależało mi na ładnym uformowaniu mojego ciała, abym czuła się dobrze. Chciałam zapisać się na siłownie, żeby wyglądać jeszcze lepiej. Jednak miałam pewne obawy dotyczące z tym z czym kojarzyła mi się sama siłowania i z tym, że wstydziłam się sama podjąć to wyzwanie. Sama nie miałam pewności czy dobrze bym wykonywała dane ćwiczenie. Przeszukałam internet i trafiłam na Ewę, z która zaczęłam chodzić na treningi. Z Ewa złapałam bardzo dobry kontakt od samego początku. Od razu zrozumiała jaki jest mój cel i jakich rezultatów oczekuje. Ewa jest bardzo wyrozumiała i ambitna. Gdy zaczęłyśmy współpracę to od razu proponowała mi nowe wyzwania o których wcześniej bym nie pomyślała. Każdy trening z Ewa jest interesujący i zaskakujący! Na dzień dzisiejszy jestem z siebie bardzo dumna i wdzięczna Ewie, że nauczyła mnie wielu rzeczy, których wcześniej nie umiałam lub nie znałam. Dzięki Ewie pokochałam mój nowy tryb życia i zrozumiałam, że siłowania nie jest taka straszna. Dzięki treningom nabrałam siły i pewności siebie. Teraz nie jestem tylko szczupła, ale też umięśniona. Na tym właśnie mi zależało! Ewa jest bardzo kochaną i mądrą trenerką, otwartą na nowe wyzwania. Można z nią pogadać o wszystkim. Bardzo dobrze przekazuje wiedzę i rewelacyjnie mi się z nią ćwiczy! Jeżeli szukacie trenera personalnego to z całego serca polecam wam Ewę.
Joanna Jasińska
Joanna Jasińska
Czytaj więcej
Rozpoczęcie współpracy z Ewą to jedna z najlepszych rzeczy, jakie mogłam dla siebie zrobić. Zaczynałam z zerową kondycją, rozregulowanym i zmęczonym bałaganem w odżywianiu i głowie organizmem oraz stwierdzonym przez lekarza IBS, które miało zostać ze mną do końca życia. Moje wcześniejsze doświadczenia z "fit światem" to diety 1000 kcal i treningi z fitnesskami, które nie zbudowały we mnie ani siły, ani pewności siebie, a jedynie złe nawyki żywieniowe, jak i treningowe. Dlatego właśnie już po pierwszej konsultacji z Ewą postanowiłam, że tym razem to zmiana na całe życie. Ewa to empatia i indywidualne podejście do człowieka. Nie ocenia, wspiera, ale gdy trzeba, sprowadzi na ziemię i zadba, by głowa zawsze patrzyła w zdrowym kierunku. Stale monitoruje proces, przez jaki przechodzę. Służy ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Jest w regularnym kontakcie z podopiecznymi. W obecnej sytuacji współpracujemy dalej - prowadzi genialne treningi online, które są tak samo różnorodne i efektywne, jak te na siłowni! Można z nią porozmawiać o wszystkim bez skrępowania. Jest niesamowicie elastyczna i otwarta. Merytoryczna, uważna i, co dla mnie najważniejsze, rozsądna. Mam do niej ogromne zaufanie. Dlaczego? Miałam do końca życia brać lekarstwa i codziennie wstawać z bólem brzucha. Miałam nigdy nie zjeść glutenu ani laktozy bez późniejszych konsekwencji. Tymczasem mija siedem tygodni regularnych treningów siłowych pod okiem Ewy, a ja jem wszystko na co mam ochotę, nie przesypiam już całego dnia, nie mam żadnych dolegliwości ze strony układu pokarmowego, mój organizm zdecydowanie odbudował wiele szkód powstałych w ciągu ostatnich lat i, co na początku miało być najważniejszym celem, mam silne i kobiece ciało. Dla mnie współpraca z Ewą to nie odchudzanie. To rozkwitanie i rozwój pod opieką kogoś, kto swoją wiedzą i zaangażowaniem ciągnie Cię do góry. 💛
Poprzedni
Następny