Metamorfozy

Metamorfozy

Przemiana Karoliny

Karolina zgłosiła się z bólem w danej części pleców. Jej celem była również poprawa postawy ciała oraz wzmocnienie mięśni.

W pierwszej kolejności skupiłyśmy się na przyczynie bólu i redukcji dolegliwości bólowych kręgosłupa. Podczas treningów zwiększyłyśmy elastyczność tylnej taśmy, która była ograniczona, a także na treningu oddechowym. Pozwoliło to na poprawę ruchomości kręgosłupa oraz jego pełne zgięcie. W dalszej kolejności wprowadziłyśmy trening wzmacniający, które pozwoliły na poprawę postawy ciała oraz wzrost siły.

Karolina po kilku treningach zobaczyła znaczącą poprawę w funkcjonowaniu ciała, ból pleców przestał jej utrudniać codzienność, dzięki czemu odzyskała radość z życia.

Przemiana Darii

Daria zgłosiła się do mnie w celu poprawy postawy ciała, a także  zmniejszenia bólu pleców, który wiązał się z pracą siedzącą.

Zaczęłyśmy od dokładnej diagnostyki ruchowej, aby ustalić przyczynę bólu pleców. W trakcie treningów pracowałyśmy nad zwiększeniem ruchomości obręczy barkowej, otwarciem klatki piersiowej, wzmocnieniem pleców oraz stabilizacji centralnej. Wyrównałyśmy także napięcia w ciele, dzięki czemu barki znalazły się na tej samej linii.

Po kilku miesiącach regularnych treningów ciało stało się silniejsze, postawa uległa zmianie, a Daria przestała się garbić. Efektem ubocznym współpracy była redukcja tkanki tłuszczowej.

Przemiana Klaudii

W momencie rozpoczęcia współpracy waga Klaudii wynosiła 95kg. Towarzyszyło jej uczucie ciężkości, a także brak nadziei, że po wielu nieudanych próbach odchudzania uda jej się zmienić sylwetkę.

Celem było rozpoczęcie treningów, które zaangażują do pracy całe ciało oraz wzmocnią je. Dodatkowo pracowałyśmy nad zmianą nawyków żywieniowych, na takie które klientka będzie mogła długoterminowo utrzymać, bez efektu jojo.

W ciągu 6 miesięcy masa ciała zmniejszyła się o 15kg, a ciało za sprawą odpowiednio dobranych ćwiczeń do możliwości Klaudii stało się silniejsze oraz bardziej sprawne.

Przemiana Darii

Kiedy Daria zgłosiła się do mnie na współpracę ważyła 85kg mając za sobą trudną historię życiową. Dodatkowo odczuwała bóle kręgosłupa, które uniemożliwiały jej spokojny sen.

Celem naszej pracy była zmiana nawyków żywieniowych oraz rozpoczęcie treningów, które pozwolą na zmniejszenie bólu kręgosłupa.

Zaczęłyśmy od ustalenia zaleceń żywieniowych, a także wprowadzenia ćwiczeń, które zwiększyły ruchomość kręgosłupa oraz wzmocniły ciało. Nasze działania zaowocowały zmniejszeniem masy ciała o 10kg, lepszym samopoczuciem, a także likwidacją bólu pleców.

Przemiana Magdy

Zazwyczaj wiele uwagi poświęca się redukcji masy ciała, jednak mało kto rozumie problemy z jakimi mierzą się kobiety, które chciałyby przytyć.

Kiedy Magda zgłosiła się do mnie na współpracę ważyła 38kg przy 152cm wzrostu. Nie czuła się komfortowo w swoim ciele, brakowało jej siły i energii. Celem było zwiększenie masy ciała, a także ogólne wzmocnienie.

Zaczęłyśmy od wprowadzenia nadwyżki kalorycznej oraz wprowadzenia treningów siłowych z obciążeniem. Klientka w ciągu kilku miesięcy zwiększyła wagę o 5,5kg, poczuła się silniejsza oraz pewniejsza siebie.

Przemiana Tosi

Tosia zgłosiła się do mnie, ponieważ potrzebowała kogoś kto da jej konkretne narzędzia do pracy nad swoją sylwetką oraz nauczy lepiej wykorzystywać ciało do ruchu.

Klientka przed rozpoczęciem współpracy korzystała głównie z maszyn typu bieżnia i orbitrek, po których nie widziała zadowalających efektów. Dlatego też wprowadziłyśmy treningi z obciążeniem, które angażowały do pracy całe ciało.

Pozwoliło to na rekompozycję sylwetki, czyli zmianę składu ciała poprzez równoczesne zmniejszenie poziomu tkanki tłuszczowej oraz zwiększenie masy mięśniowej.

opinie na temat
współpracy ze mną

Opinie

Daria Olejnik
Daria Olejnik
Czytaj więcej
Współpraca z Ewą, jest czymś czego bardzo potrzebowałam od dłuższego czasu. Okazało się, że nie potrzebowałam jedynie trenera który poprowadzi mnie przez świat ćwiczeń, treningu i zdrowego jedzenia, który w gruncie rzeczy, ze strony teoretycznej znam, potrzebowałam osoby która zrozumie moje pokręcone myślenie, trudną historię kryjącą się za moją wagą i podejdzie do mnie na prawdę indywidualnie. Ewa wie, ze dla mnie trening na siłowni był o tyle problemem, ze nie ważne ile osób było na sali, ogarniał mnie strach przez pokazaniem się, tak samo strach ogarniał mnie przed jedzeniem „zakazanych produktów”. Teraz kiedy pracujemy nade mną, jest dużo lepiej, częściej chodzę z podniesioną głową do góry. Ból pleców, który wcześniej doskwierał mi praktycznie każdej nocy zniknął, dzięki czemu także poprawiła mi się jakość snu 🙈 Ewka na prawdę jest trenerem z pasji, z ogromną wiedzą, polecam wszystkim, jak nikogo innego!
Karolina Daniluk
Karolina Daniluk
Czytaj więcej
Z Ewą mam przyjemność współpracować od 3 miesięcy. Na początku zaczęłyśmy od omówienia mojego problemu i oczekiwanych rezultatów ćwiczeń. Ewa do tematu podeszła bardzo kompleksowo, zależało mi na zniwelowaniu bólu w dolnej części pleców, poprawie postawy ciała i ogólnym wzmocnieniu sylwetki. Uważam, że w ciągu tych 3 miesięcy udało się osiągnąć wszystkie założenia dzięki ćwiczeniom wzmacniającym mięśnie ale także rozluźniającym partie zbyt spięte (także przez ćwiczenia oddechowe, których kompletnie się nie spodziewałam 😉). Dużym plusem dla mnie było także to, że na bieżąco korygowane były błędy jakie popełniałam wykonując ćwiczenia. Ewa przy tym wszystkim jest nie tylko profesjonalna ale i niezwykle ciepła i pozytywna, zajęcia z nią są dzięki temu jeszcze większa przyjemnością. Jedyne czego żałuję to, że nie wpadłam na nią wcześniej 🙂
Olga Zagaja
Olga Zagaja
Czytaj więcej
Ewa jest sympatyczną osobą, która lubi i zna się na swojej pracy, a do tego cały czas się doszkala, co zawsze jest na plus 🙂 Ewa dopasowała treningi do moich potrzeb i możliwości. Duża różnorodność ćwiczeń powoduje, że się nie nudzą, a co najważniejsze bardzo dobrze się po nich czuję. Miałam wcześniej spore problemy z plecami, które zniknęły odkąd zaczęłam treningi, a moja ogólna sprawność fizyczna uległa zdecydowanej poprawie. Trenuję z Ewą już ponad rok i mogę ją polecić w 100%!
Ela Rysiak
Ela Rysiak
Czytaj więcej
Od kiedy pamiętam słyszałam od wszystkich "nie garb się!". Na urodziny dostałam nawet pajączka, ale oczywiście po kilku użyciach wylądował w szafie 🙂 Postanowiłam coś z tym zrobić i trafiłam na Ewcie! Myślałam, że jak ze wszystkimi treningami, tak i tutaj będzie to po prostu kolejny trening personalny, który może chociaż trochę pomoże. Tymczasem, okazało się, że walka o dobrą postawę, wypiętą do przodu pierś, a w efekcie wzmocnienie całego ciała w genialnej atmosferze jaką tworzy Ewa, może być wieeelkim uwalniaczem endorfin i świetnego samopoczucia! Nie obiecywała cudów po pierwszym treningu, ale określiła plan, czas w jakim będę widziała pierwsze efekty (które już widzę i mam z nich radochę), a także czas w jakim jestem w stanie wyrobić niezbędne mięśnie i prawidłowe nawyki. Ewa nie jedzie tylko na dobrej opinii klientów, ale ciągle robi kolejne kursy i papiery, no i jest po prostu super babką z extra osobowością i podejściem. Pooolecam bardzo! Pierwszy raz zrozumiałam, że trening może być też świetną zabawą! 🙂
Olga Gajda
Olga Gajda
Czytaj więcej
Niecały rok temu zdecydowałam się na treningi z Ewą. Jestem bardzo wdzięczna za to, że ją poznałam 🙂 Na ten moment nie wyobrażam sobie, że mogłybyśmy się nie spotykać. Ewa to według mnie jedna z tych osób, które naprawdę znają się na ciele i jego funkcjonalności. Dzięki naszym treningom nie tylko zaczęłam świadomie ćwiczyć (to jest zresztą wielki talent Ewy - w przystępny i obrazowy sposób zwiększać świadomość ciała swoich klientów), wzrosła siła i wytrzymałość mojego organizmu, a co ważniejsze polubiłam ćwiczenia na siłowni. Dodatkowo wzrosła moja pewność siebie. Czując i widząc to wszystko, chcę sięgać po więcej i rozwijać się pod okiem Ewy 🙂 Z całego serca polecam <3
Oktawia Majchrzak
Oktawia Majchrzak
Czytaj więcej
Serdecznie polecam treningi z Ewa. Na treningi zgłosiłam sie z myślą o poprawie mojej kondycji, nauki poprawnego wykonywania ćwiczeń i eliminacji bólu kolan. Ku mojemu zdziwieniu ( i radości) odkryliśmy nie tylko przyczynę moich dolegliwości ale i całkiem sporo innych rzeczy wymagających poprawy. Z każdego treningu wracałam więc nie tylko z zakwasami i wyrzutem endorfin lecz także sporo dawką wiedzy. Treningi Ewy zwiększyły moją świadomość własnego ciała i poprawiły jakość życia (w końcu moje kolana i kręgosłup nie dają mi się we znaki. Jupiii!). Bardzo cenie jej wnikliwość i cierpliwość w szukaniu rozwiązań. Z całym przekonaniem mogę stwierdzić, że Ewa jest dobra w tym co robi.
Poprzedni
Następny